Перелік новин     Понеділок, 04 липня 2016 - 11:50

Південна Залізниця скасовує 350 щоденних рейсів

Південна Залізниця скасовує 350 щоденних рейсів

Британській залізничній компанії під назвою «Southern Railway», яка обслуговує маршрути між Лондоном та південним узбережжям Англії, було надано дозвіл скасувати ще 350 рейсів щодня.Про це повідомляють у транспортній профспілці під назвою «Rail, Maritime and Transport» (скор. RMT).

Центральний уряд Сполученого Королівства надав Південній Залізниці дозвіл на введення критичного графіку руху потягів, що дозволяє їм скасувати 350 потягів кожного дня.

Речники профспілки RMT повідомляють, що ця інформація базується на даних, які їм вдалось отримати від компанії Govia Thameslink, яка оперує Південною Залізницею.

Південна Залізниця на даний час переживає кризу серії значних затримок та скасувань рейсів через нестачу персоналу та через страйки, які мають місце через роль кондукторів компанії.

Компанія звинувачує високі рівні лікарняних відпусток персоналу, що стає головною причиною скасування рейсів та руйнування графіків.

Генеральний секретар профспілки RMT, пан Mick Cash, повідомив, що початок дії нового графіку вступає в силу рівно через тиждень. Він також каже, що: "Недавнє жорстоке знівечення пасажирських перевезень компанії не має нічого спільного з лікарняними відпустками працівників, а відбувається через надзвичайну безгосподарність керівництва Південної Залізниці та його неспроможність працевлаштувати достатню кількість кондукторів та водіїв потягів, аби забезпечити виконання звичайного графіку руху потягів.
Постійні намагання звалити всі провини за цю кризу на персонал компанії є цинічним підступним вивертом, який не матиме підтримки громадськості. Рішенням цієї кризи не має бути подальше скасування потягів та напади на персонал, а натомість усунення компанії Govia Thameslink.

Офіційні особи профспілок та уряду, завтра постануть перед парламентським комітетом з питань транспорту (Transport Select Committee), де розглядатимуть проблему, яку вони називають «Південний хаос».

Речник Департаменту Транспорту, з цього приводу, заявив: "Ми чітко усвідомлюємо, що пасажири даної компанії не отримують належний рівень обслуговування і погоджуємось з тим, що чинна ситуація є неприпустимою.
Ми також розуміємо, що компанія розглядає запровадження певних змін з метою зміцнення графіку з приводу вище згаданої проблеми, що означає максимальне забезпечення послуг у найближчому майбутньому.".


Також у цій теміджерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/southern-railway-given-permission-to-cancel-another-350-trains-a-day-transport-union-says-a7117876.htmlВсі новини