Перелік новин     Понеділок, 04 липня 2016 - 12:56

Найджел Фараж подав у відставку

Найджел Фараж подав у відставку

Лідер партії Юкип (UKIP), головною метою якої є незалежність Сполученого Королівства від Європейського Союзу, пан Nigel Farage, сьогодні оголосив про свою відставку з посади лідера партії.Пан Фараж заявив, що його "політичної амбіції було досягнуто" після того, як громадяни СК проголосували за вихід зі складу ЄС.

Він також сказав, що на даний час його партія перебуває у "дуже добрій формі" і що він не намагатиметься знову стати лідером цієї партії, на зразок того, як він зробив після парламентських виборів 2015 року, коли він програв своє місце іншому кандидатові у своєму окрузі, у місті Рамсґейт, після чого був заявив про свою відставку з лідера партії, але через кілька днів передумав і знову став лідером Юкип.

Пан Фараж, який на даний час, попри свою ненависть до Європи, залишається чинним членом Європейського Парламенту, заявив, що тепер СК потребує прем'єр-міністра, який є євроскептиком, аби успішно вивести країну з Євросоюзу.За його словами, його партія має запевнитись в тім, що вихід СК зі складу ЄС не має в собі елементу відступництва від волі британців, котрі проголосували за вихід з ЄС. Він стверджує, що партія Юкип "має великий потенціал" у притягуванні голосів лейбористів.

Він не має наміру підтримувати на своє місце будь-якого кандидата.

Відставка пана Фаража змусила його партійного колегу, пана Douglas Carswell, який є єдиним членом Палати Громад від Юкип, показати на своїй сторінці у мережі Туитер, щиру посмішку.

Обидва члени Юкип, не так давно, під час кампанії до референдуму за вихід з ЄС, мали суперечку через надто радикально праві заяви пана Фаража.

Пан Карсуел також написав, що відставка пана Фаража означає велику перспективу для партії Юкип.

Пан Фараж є радикальним правим політиком, який збудував всю свою політичну кар'єру на ненависті до східно-європейських мігрантів.

Коли пана Крсуела запитали, чи має він наміри стати лідером Юкип, він відповів, що шанси цього перебувають "між нулем та нулем". Він також сказав, що дуже хоче, аби партія Юкип від тепер перетворилась з партії сердитих націоналістів на "порядну".

У кінці своєї заяви, пан Фараж сказав: "Я хочу своє життя назад, і воно починається від зараз.".


Подібні статті

Фараж через Трампа втратив 10К Фараж через Трампа втратив 10К15.11.2020


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/live/uk-politics-36570120Всі новини