Перелік новин     Вівторок, 05 липня 2016 - 10:16

У Англії сотні дітей народжуються залежними від наркотиків

У Англії сотні дітей народжуються залежними від наркотиків

Майже кожний п'ятьсотий малюк у лікарнях Англії народжується залежним від речовин, котрі мами вживають під час вагітності.З 72 лікарень Національної Служби Здоров'я Англії, котрі відповіли на прохання БіБіСі, на основі Акту про Вільний Доступ до Інформації, середньо-статистичні дані по малятках, народжених з синдромом неонатальної абстиненції, на території Англії, складає 0.2%.

Цей синдром є результатом приймання жінками наркотичних речовин під час їх вагітності.

Фахівці у цій галузі стверджують, що ця проблема існує, але вона все ж таки поступово зменшується.

Дані, отримані журналістами БіБіСі охоплюють період від 2011 до 2015 року. Аналіз цих даних показує, що ця проблема також має значні географічні відмінності.

У лікарні міста Бедфорд [Bedford Hospital], у 2015 році, з таким синдромом народжувався кожний сотий малюк. На відміну від Бедфорду, у лікарні міста Лейстер, з цим синдромом народжувався тільки кожний п'ятитисячний малюк. У лікарні Лідз, приблизно кожний 250-й.

Пані Ліза Беті, 37 років, мешканка міста Брадфорд, народила чотири дитини з героїновою залежністю. Вона каже: "Я не переймалась тим, що мої діти будуть залежними від наркотиків. Я більше переймалась тим, де маю дістати нову дозу для власного задоволення. Я знаю, що це егоїстично, але тоді воно саме так відчувалось. Пам'ятаю, як відвідувала своїх дітей у лікарні, коли вони страждали метадоновим голодуванням, який їм час від часу вводили, як лікування від залежності. Пам'ятаю, як бачила, як вони тремтіли та тряслися у своїх ліжечках. Я згідна з тим, що була поганою мамою, але тепер я змінилась.".

На даний час, Ліза вилікувалась від наркотичної залежності та долучилась до доброчинної організації під назвою Анонімні Наркотики [Narcotics Anonymous] з метою допомоги іншим.

Дані англійських лікарень показують, що упродовж останніх чотирьох років, спостерігається позитивна тенденція на зниження кількості випадків народжень дітей з наркотичною залежністю.

Люди, котрі працюють у відділеннях, що лікують малят та матерів від наркотичної залежності, кажуть, що більшість матерів, з котрими вони мають справу, є вихідцями з вельми низьких соціально-економічних шарів суспільства. Більшість випадків є результатом зловживань матерями наркотиків на зразок героїну, кокаїну та алкоголю.


У цій темі такожджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-36703939Всі новини