Перелік новин     Субота, 18 лютого 2017 - 00:51

Автомобілі старші за 11 років платитимуть більше

Автомобілі старші за 11 років платитимуть більше

Автомобілі, які було вироблено до 2005 року, радше за все будуть змушені платити додаткові стягнення при в'їзді у Лондон.На додаток до цього, власники, чиї автомобілі обладнані дизельними двигунами, будуть змушені платити ще більшу плату при в'їзді у центральний Лондон від 2019 року.

Додатково до цього, автобуси має бути переобладнано таким чином, аби вони відповідали європейським стандартам.

За словами мера Лондона, влада столиці мусить діяти вже зараз через те, що приблизно дев'ять з половиною тисяч лондонців щорічно помирають від хвороб, які пов'язані з захворюваннями дихальних шляхів.

Понад 440 лондонських шкіл, на своїй території та у своїх приміщеннях містять вміст шкідливих речовин, який надто перевищує допустимі норми.

У квітні цього року, Верховний Суд СК прийшов до висновку, що якість повітря Лондона не відповідає європейським стандартам.

Згідно з останніми статистичними даними, у Лондоні, 9'400 помирають щорічно від забруднення атмосфери. Понад 500 тисяч людей у віці до 19 років, мешкають у частинах Лондона, де рівень забруднення повітря переходить європейські норми. Кількість шкіл Лондона, які розташовані у екологічно небезпечних частинах міста, складає 443, серед яких 86 є середніми, а решту початковими.

Мер Лондона, пан Садик Хан, який також хворіє на астму, стверджує, що:
"Лондонське повітря вбиває. Воно робить людей хворими, що суперечить законодавству і у зв'язку з цим ми мусимо починати діяти. Ми не можемо продовжувати жити так, як ми звикли.".

Пан Хан також закликає центральний уряд СК, до 2017 року запровадити законодавство на захист якості повітря по всій країні..

Під час відзначення шістдесятої річниці Акту про Чисте Повітря, Мер Лондона також оголосив про свої плани щодо покращення якості повітря у британській столиці.

Плани передбачають додаткову плату у розмірі 10 фунтів за в'їзд у лондонську «Зону Плати за Нагромадження» [Congestion Charge Zone], тобто ці десять фунтів додаватимуться до вже чинної сплати, у тому випадку, коли викид газів вашого автомобіля буде перевищувати допустимі норми, які буде визначено пізніше, до початку дії цих норм.

Додатково до цього, буде окреслено так звану Зону Низького Забруднення [Low Emission zone], де до всіх автомобілів буде кластись вимога на ще більше обмеження рівня викидів шкідливих газів. Якщо цей рівень перевищуватиме допустимий, з таких автомобілів буде стягуватись ще більша плата. Ця норма має увійти в дію у 2019 році, а у 2020 році цю зону має бути розширено до північної та південної кільцевих доріг [North Circular, South Circular].

На додаток до цього, буде запроваджено "найчистіші" автобуси у найбрудніших частинах Лондона. Цього буде досягнено через запровадження так званих "коридорів з чистими автобусами".


У цій темі також читайте:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-36712220Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju