Всі новини     Середа, 06 липня 2016 - 00:32

Як націоналісти надували англійців перед референдумом

Як націоналісти надували англійців перед референдумом

Британська радикальна націоналістична група під назвою «Британія Насамперед» [Britain First], серед членів якої був Томас Миа - вбивця члена парламенту, пані Джоу Кокс, напередодні референдуму розповсюджувала листівки про так званий «Табір Шервуд».Напередодні референдуму група «Британія Насамперед» розповсюджувала інформацію про те, що польські мігранти захопили шервудський ліс та заснували там свій табір, у якому постійно мешкають.

Група підтверджувала свої твердження фотографіями цього табору та стверджувала, що там мешкає ціле поселення польських мігрантів, які нападають на місцевих людей з ножами та вбивають місцевих оленів і ними харчуються.

Проте, виявилось, що те, що було зображено на фотографії, насправді було наметом, який собі зробили місцеві підлітки, як забавку.

Чомусь після референдуму, а не до нього, рада графства Нотингемшиа [Nottinghamshire County Council] виступила з офіційною заявою, що фотографія, яку друкували націоналісти на своїх листівках, насправді є "фантазією".

Графство Нотингемшиа розташоване у центральній Англії. На території графства розташовано заповідник Ліс Шервуд [Sherwood Forest Country Park], де колись блукав легендарний Робин Ґуд.

Графська рада спромоглася виступити з заявою аж після того, як до неї надійшло понад 700 скарг на ці листівки.

Після того, як працівники ради почали з'ясовувати скарги, кілька місцевих підлітків зізнались, що вони збудували собі намет між деревами ще у 2010 році, де часто разом збирались у вільний час.

За повідомленням кореспондентів БіБіСі, вони намагались отримати пояснення від членів групи «Британія Насамперед», але ніхто не зголосився надати будь-яку інформацію.

Один з підлітків, які збудували собі намет, пан Brad Dury, розповідає: "Мої друзі надсилали мені смс з питанням: Хіба не ми це будували?. Тоді, я поміркував, і відповів: Так, ми будували і ми мусимо в цьому зізнатись, бо про це знають інші.".

Окрім листівок, націоналісти з групи «Британія Насамперед» також виклали відео з цим наметом у своїй сторінці у мережі Фейсбук, яке було переглянуто 348 тисяч разів.

У графській раді повідомили, що дуже занепокоєні такою пропагандою, бо даний заповідник, за звичай, притягує дуже багато туристів, а якщо інформація націоналістів розповсюдиться, то це може дуже негативно вплинути на кількість туристів, які непогано підгодовують місцевий бюджет.

Саме через це, у раді розпочали кампанію, яка кладе собі за мету довести до всіх людей, що листівки націоналістів є нічим більшим, як наклепом.

Поліція Нотингемшиа також оприлюднила офіційну заяву, у якій вони підтвердили, що у Лісі Шервуд ніколи не було ніякого табору мігрантів.

У всій цій історії виникає питання: "Чому журналісти, "неупередженого" БіБіСі, які присутні у кожному куточку країни, не намагались вчасно про це довідатись, а замість того написали про це статтю аж 2 липня, тобто майже через 10 днів після референдуму?".

Як націоналісти надували англійців перед референдумом Намет, який націоналісти друкували на листівках


Про цю брехню, 9 червня цього року, навіть повідомляла британська радикально права газета Дейлі Експрес
Як націоналісти надували англійців перед референдумом


У цій темі


Брекзит ? СК не буде зобов'язане платити за розлучення


джерело: http://metro.co.uk/2016/07/02/britain-firsts-sherwood-forest-migrant-camp-is-actually-kids-treehouse-5981508/Всі новини