Всі новини     П'ятниця, 08 липня 2016 - 14:42

У Англії різке зростання злочинності на ґрунті ненависті

У Англії різке зростання злочинності на ґрунті ненависті

Згідно з офіційними даними Національної ради начальників поліції [National Police Chiefs' Council], на території Великої Британії, після референдуму за вихід з ЄС, зареєстровано різке зростання злочинів на ґрунті ненависті.Останній звіт Національної Ради поліцейських показує, що від часу проведення референдуму, кількість злочинів перевищила 3 тисячі, що є на 42% більше ніж за цей самий період у минулому році.

Даний звіт охоплює період від 16 до 30 червня цього року. Половина періоду припадає на час після референдуму, який мав місце 23 червня.

Найбільша кількість злочинів на ґрунті ненависті приходиться на 25 червня. У цей день надійшли повідомлення про 289 злочинів.

Помічник Головного Констебля Поліції, пан Mark Hamilton, називає це неприпустимим.

Він зокрема каже: "Це підриває наше святкування толерантності та розмаїття. Кожна людина має право на особисту безпеку. Поліція не буде толерантною до подібних злочинів. Ми закликаємо всіх негайно нас повідомляти про такі злочини аби ми мали змогу швидко на них реагувати та проводити ефективні розслідування.".

Інтернет сайт під назвою «True Vision» звернувся в органи поліції Сполученого Королівства з проханням надати їм щотижневу статистику після того, як вони почали отримувати все більшу кількість повідомлень про злочини на цьому ґрунті.

У загальному, за цей період, до органів поліції надійшло 3'076 повідомлень про злочини на ґрунті ненависті. Якщо порівнювати з цим самим періодом минулого року, таких злочинів було 2'161, що свідчить про те, що в цьому році було на 915 випадків більше.

У раді начальників поліції також повідомили, що найчастішими з цих злочинів були "злочини проти особи", які включають в себе залякування, домагання, гучні вербальні образи, плювання та навмисні відштовхування.

Серед злочинів були також порушення громадського порядку та спричинення шкоди.

Лондонська столична поліція [Metropolitan Police] у даний час проводить розслідування інцидентів графіті на стінах Польського громадського центру, який розташований у районі Hammersmith, яке вони класифікують, як "злочин на ґрунті расистської ненависті".


У цій темі також читайте
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-36746763Всі новини