Перелік новин     П'ятниця, 08 липня 2016 - 22:33

Естрада у розлученні виграла 53 мільйони

Естрада у розлученні виграла 53 мільйони

Колишня супер модель, мешканка Британії, пані Christina Estrada, виграла 53 мільйони фунтів у справі розлучення проти свого колишнього чоловіка, мільярдера з Саудівської Аравії, пана Sheikh Walid Juffali.Пані Крістіна Естрада, 54 роки, яка мешкає у графстві Беркшиа, вимагала 196 мільйонів за своє розлучення з саудівським бізнесменом, мільярдером, паном Шейх Валід Джуфалі, якому 61 рік.

Проте, після довгої судової тяганини суд присудив їй 53-мільйонну компенсацію.

Під час процесу вона стверджувала, що 196 мільйонів фунтів є саме тією сумою, яка потрібна їй для забезпечення її "власних потреб", серед яких один мільйон фунтів, який потрібний їй щороку тільки на одяг.

Загальна сума врегулювання цього розлучення становить 75 мільйонів фунтів, тобто 53 мільйони присуджено, плюс ще 22 мільйони її власних статків.

За словами її адвокатів, сума у розмірі 53 мільйони є найбільшою сумою врегулювання розлучення за всю історію розлучень у англійських судах.

Пані Естрада на даний час все ще мешкає у шлюбному маєтку, який межує з королівським маєтком під назвою Великий Уиндзорський Парк [Windsor Great Park]. Раніше, вона була відхилила першу пропозицію у розмірі приблизно 15 мільйонів.

Пані Естрада є громадянкою Сполучених Штатів Америки. Вона була одружена з паном Шейхом упродовж 13 років і мешкає у Великій Британії від 1988 року.

Пані Естрада є колишньою фото моделькою календарів фірми з випуску автомобільних шин під назвою Pirelli.

Вона каже, що весь цей процес був для неї "кровоточивим та багатостраждальним". Вона каже, що її чоловік взяв собі іншу жінку і потім розлучився з пані Естрадою, про що вона сама навіть не знала.

За словами адвокатів пані Естради, її колишній чоловік використовував свій дипломатичний імунітет у намаганні зупинити її від законного врегулювання їх розлучення.

Пані Естрада аргументувала свої вимоги отримати 196 мільйонів компенсації тим, що саме ця сума потрібна їй для забезпечення продовження життя, до якого вона звикла.

Вона стверджувала, що їй щороку потрібно 40 тисяч фунтів на плащі, 109 тисяч на сукні від кутюр'є, 21 тисячу на взуття, 60 мільйонів на розкішну лондонську хату, 4.4 мільйони на свій ще один сільський маєток у Henley-on-Thames, 495 тисяч, а також на п'ять автомобілів, три з яких у Лондоні, а ще два у США.

Під час слухань вона сказала: "Я була найпопулярнішою міжнародною моделлю. Я звикла жити таким життям. Це саме те, до чого я звикла.".

За словами її адвокатів, загальні статки її колишнього чоловіка складають приблизно 8 мільярдів фунтів.

Проте, сам пан Джуфалі, який вже був одружений три рази, стверджував, що дана оцінка його статків надто висока, і що насправді, його статки становлять тільки 113.8 мільйонів фунтів.

Він не був присутній на засіданні суду особисто, бо на даний час видужує після операції зі знешкодження раку.

У своїй заяві, він пояснював, що залишив дуже великі статки трьом своїм донькам, серед яких також і донька від пані Естради.

Пан Джуфалі розлучився з пані Естрадою у 2014 році, не повідомивши її про це, згідно з ісламськими законами.

У 2012 році, він одружився з 25-річною моделькою з Лівії, тобто за два роки до того, як офіційно розлучився з пані Естрадою.

Пані Суддя Робертс [Mrs Justice Roberts], під час оголошення рішення суду, описала шлюбне життя пані Естради, як "магічне".


Подібні статті
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-36749444Всі новини